Search


     Psycholog do domu Psycholog do domu Wsparcie Psychologiczne i Terapeutyczne na całą Polskę

                                                          

W związku z zagrożeniem zarażenia COVID-19 zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług Online. Nasi psycholodzy połączą się z Państwem poprzez Skype, a także przeprowadzają konsultacje mailowe bądź telefoniczne. W obecnej sytuacji, jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują konsultacji z psychologiem. Serdecznie zapraszamy!

                       

Aktualności

 

 

16 i 17 września oraz 4 i 5 listopada 2016 r, Warszawa

Realizacja Programu Ograniczania Picia.

Fundacja ETOH organizuje w Warszawie w dniach 16 i 17 września oraz 4 i 5 listopada 2016 roku szkolenie z zakresu realizacji programów ograniczania picia.

Jest to nowość na naszym rynku szkoleniowym.

Celem szkolenia jest efektywne przygotowanie uczestników do prowadzenia programów ograniczania picia.

Program szkolenia został przygotowany zgodnie z „Zaleceniami do tworzenia i realizowania programów ograniczania picia w placówkach leczenia uzależnień” opracowanymi przez PARPA http://parpa.pl/…/lecznictwo-od…/programy-ograniczania-picia).

Szkolenie składa się z dwóch części:

· 2 dni szkolenia (16 godzin edukacyjnych), · 1 dnia superwizji (8 godzin edukacyjnych).

Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia sygnowanym przez wykładowców oraz Dyrektora Fundacji ETOH.

 

23 i 24 kwietnia 2016 r.

Z pełnym zaufaniem polecamy bezpłatne uczestnictwo w IV Otwartym Seminarium Filozoficzno-Psychiatryczne pt. RELACJE

Miejsce: BUW ul. Dobra 56/66 sala "szklana". Początek godz. 9.30.

Organizator:  Instytut Filozofii UW, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UW we współpracy z warszawskim Instytutem Psychiatrii i Neurologii oraz Instytutem Filozofii UMCS.   

Tematem przewodnim są relacje, m.in aspekty relacji ja do innych oraz ja w stosunku do samego siebie, wzajemny związek umysłu i ciała, ale także jako związki z instytucjami, wartościami, historią, kulturą i sztuką, a w końcu z życiem w kontekście zdrowia psychicznego dyskutować będą filozofowie, psychiatrzy, psychologowie. 

Udział w seminarium jest darmowy

https://www.facebook.com/otwarteseminariafilozoficznopsychiatryczne/?ref=ts&fref=ts

 

Prelekcje i dyskusje z poprzednich sesji są dostepne do odsłuchania: 

http://etyka.uw.edu.pl/otwarte-seminaria-filozoficzno-psychiatryczne/

 

06-10-2015

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zdrowie psychiczne ludzi biznesu” Warszawa, 9 października 2015 r.

Z przyjemnością chcemy poinformować, że bierzemy czynny udział w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej na temat „Zdrowia psychicznego ludzi biznesu”, która będzie miała miejsce 9 października 2015 r. w Warszawie przy ul. Ks.Trojdena 4.

Konferencja jest podzielona na trzy bloki: psychologiczną, psychoterapeutyczną oraz medyczną.

W części psychologicznej prof. nadzw. Bassam Aouil wygłosi wykład „O inteligencji zdrowotnej oraz potrzebie jej kształtowania wśród ludzi biznesu”.

W naszym programie PdD prof.n. Bassam Aouil pełni funkcję przewodniczącego Rady Naukowo Programowej.

W tym samym module psycholog Izabela Nowakowska, która wykonuje wizyty domowe i koordynuje programem PdD oraz Iwona Wosik, terapeutka uzależnień z ośrodka MEDOX podzielą się wiedzą praktyczną w godzinnym referacie o „Uzależnieniach i zdrowiu psychicznym ludzi biznesu”.

Medyczna strona konferencji, podejmie zagadnienie zdrowia ludzi biznesu od strony zespołu przewlekłego wypalenia oraz zaburzeń seksualnych.

Całość spoi wykład inauguracyjny prof.zw.dr hab.Marii Szyszkowskiej, którego tytuł sugeruje że psychopatia, zaburzenia, w tym nerwice są niezbędnym elementem rozwoju człowieka.

Poniżej pełny program konferencji

http://www.psychologia-biznesu.eu/2015/program-2/ 03-08-2015

Konsultacje NOCNE, WEEKENDOWE I ŚWIĄTECZNE już do Państwa dyspozycji:

 •  Cierpisz na bezsenność, właśnie w nocy dopadają Cię nierozwiązane problemy
 •  Jesteś zapracowany i nie masz czasu na rozmowę w ogólnie przyjętych godzinach pracy
 •  Możesz porozmawiać w komfortowych warunkach dopiero po 22.00
 •  Masz nieodpartą potrzebę rozmowy o swoim problemie
 •  Potrzebujesz nagłej konsultacji dla siebie lub bliskiej osoby
 •  Jesteś za granicą – chcesz porozmawiać z „polskim psychologiem”, o dogodnej dla siebie porze, pomimo różnicy w strefie czasowej

Już JEST TO MOŻLIWE

Fundacja „Innowacyjne Wsparcie Psychologiczne” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziła konsultacje:

 •  TELEFONICZNE (na koszt Fundacji IWP)
 •  przez SKYPE

Realizowane w NOCY, WEEKENDY I DNI WOLNE OD PRACY (ŚWIĘTA)

Koszt konsultacji to 135zł/60min.

Konsultacje nocne, weekendowe i świąteczna powinny być wcześniej zamówione w BOK pod numerem telefonu:

533-330-513 lub 535-317-017

lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.eu

Nasz psycholog czeka na Państwa zgłoszenie, by udzielić konsultacji i wsparcia. 30-07-2015

W związku z intensywnym rozwojem usług w naszym Programie typu „konsultacje ONLINE”, psychologów zainteresowanych wykonywaniem tego typu usług, prosimy o kontakt z Panią mgr Izabelą Nowakowską tel: 533 330 513, 535 317 017 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.eu

Ponadto, dla osób chętnych, proponujemy udział w szkoleniach „Poradnictwo psychologiczne Online” organizowane przez Profesora Bassam Aouila - Prezesa Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego.

Szkolenie „Poradnictwo psychologiczne Online” trwa 150 godz., w tym 120 godzin online i kończy się uzyskaniem „Certyfikatu doradcy Online” - Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego. Koszt szkolenia 900 zł. od osoby.

Psychologowie skierowani przez nas otrzymują 10% rabatu. Chęć udziału w szkoleniu należy zgłaszać drogą mailową na adres rekrutacjaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub telefonicznie 608 168 510.30-08-2015

Psychologom współpracującym z nami dajemy możliwość promowania swojej osoby na naszym portalu poprzez udział w odpowiedziach na listy osób poszukujących pomocy w zakładce „Odpowiedzi psychologów” Przykład: http://psychologdodomu.eu/nie-radze-sobie-z-lekiem-o-mojego-chlopaka04-05-2015

Od maja tego roku Fundacja IWP w ramach odpowiedzialnej pomocy dla pacjentów uzależnionych, rozpoczęła sprawdzanie i rekomendację legalnie działających Ośrodków Leczenia Uzależnień.

Wynika to z patologicznych zjawisk na tym rynku, gdyż jak się okazało na ponad 120 takich ośrodków tylko 20% działa legalnie. Zachęcamy wszystkich psychologów i terapeutów, w przypadku konieczności pokierowania pacjenta na terapię stacjonarną do korzystania z naszej listy rekomendowanych ośrodkówhttp://uzaleznienia.psychologdodomu.eu/

Wszelkich informacji na temat działania Ośrodków "legalnych" i zasad przyjmowania i kierowania tam naszych Klientów udziela bezpłatnie psycholog Mirosław Tracz . tel. 518 808 32801-03-2015

Z przyjemnością informujemy o nowościach personalnych w naszym Programie „Psycholog Do Domu” po przejęciu programu przez Fundację „Innowacyjne Wsparcie Psychologiczne IWP”

 1. Nowym Przewodniczącym Zespołu Psychologa Naczelnego został mianowany mgr Mirosław Tracz.   http://psychologdodomu.eu/o-nas/zespol-psychologa-naczelnego 518 808 328
 2. Przewodniczącym Rady Programowo Naukowej został mianowany nadzw. UKW w Bydgoszczy, Prezes Polskiego Towarzystwa Terepeutycznego - Bassam Aouil (Ph.D), http://psychologdodomu.pl/o-nas/rada-naukowo-programowa
 3. Koordynatorem Programu PDD i osobą odpowiedzialną za przyjmowanie i rozdział zleceń jest mgr Izabela Nowakowska tel: 533 330 513, 535 317 017 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.eu


05-01-2015

Od 1-go stycznia 2015 roku odpowiedzialność za rozwój programu „Psycholog do Domu” przejęła utworzona w tym celu Fundacja „Innowacyjne Wsparcie Psychologiczne – IWP”

Fundacja została utworzona z inicjatywy Sławomira Głowackiego – pomysłodawcy i twórcy programu PDD, Andrzeja Zakrzewskiego – przedsiębiorcy i zarazem społecznika od wielu lat związanego z psychologią oraz grupy psychologów czynnie współpracujących z Programem PDD.

Jest to inicjatywa wychodząca naprzeciw zapotrzebowaniu społecznemu na innowacyjne wsparcie psychologiczne oraz otwierająca nowe możliwości dla środowiska psychologicznego, zwłaszcza umożliwiająca programy stażowe dla absolwentów studiów psychologicznych.