Search


          Psycholog do domu Psycholog do domu Wsparcie Psychologiczne i Terapeutyczne na całą Polskę

                                                          

W związku z zagrożeniem zarażenia COVID-19 zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług Online. Nasi psycholodzy połączą się z Państwem poprzez Skype, a także przeprowadzają konsultacje mailowe bądź telefoniczne. W obecnej sytuacji, jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują konsultacji z psychologiem. Serdecznie zapraszamy!

                       

Misja

Misją „Psychologa Do Domu” jest zapewnienie pełnej i kompleksowej opieki nad klientem ze wszelkiego typu problemami psychicznymi od pierwszego spotkania w domu klienta do skutecznego rozwiązania jego problemu. Sama wizyta w domu pacjenta jest dopiero początkiem wchodzenia na ścieżkę zdrowienia. Po diagnozie problemu i odpowiedniej motywacji, Pacjent jest zazwyczaj, kierowany do odpowiedniego gabinetu specjalistycznego lub ośrodka psychoterapeutycznego.

 

Program przewiduje co najmniej dwóch ,,psychologów 1-go kontaktu" w każdym powiecie w Polsce, co liczbowo odpowiada jednemu psychologowi na 50 tysięcy mieszkańców, co oznacza, że w większych aglomeracjach jest ich znacznie więcej i o różnych specjalizacjach.

 

Wyróżniającym elementem programu jest fakt niepozostawiania pacjentów wyłącznie diagnozie ,,psychologów 1-go kontaktu". Jego, sugerowana diagnoza, powinna być skonsultowana i zatwierdzona przez superwizora z centrali, który także zaproponuje lub zaopiniuje całą ścieżkę zdrowienia pacjenta.

 

 

Naszą misją jest niesienie pomocy każdemu potrzebującemu. Dlatego jesteśmy dostępni w każdym miejscu i o każdej porze, żeby udzielić wsparcia każdemu, kto go potrzebuje, w sposób najłatwiejszy i najszybszy z możliwych.

 


Wizyta domowa
- przełamuje barierę związaną z wybraniem się do psychologa;
- pomaga, jeśli problem dotyczy Twojego bliskiego. Psycholog może odwiedzić Was „incognito”;
- pomaga, jeśli problem dotyczy Twojego dziecka. Oszczędzisz dziecku stresu spowodowanego pójściem do gabinetu.

 

Oczywiście wizyta domowa jest tylko alternatywą wyboru miejsca porady psychologicznej, może ona również odbyć się w jednym z gabinetów należących do naszej sieci. Wybór należy do Pacjenta/klienta.

 

W każdym powiecie staramy się mieć co najmniej jeden gabinet multispecjalistyczny.

Zarówno wizyty domowe jak i gabinetowe przestrzegają zasad systemu jakości CASAD&CARE™

co pozwala eliminować błędy diagnostyczne i zapewnić opiekę na bardzo wysokim poziomie.