Search


          Psycholog do domu Psycholog do domu Wsparcie Psychologiczne i Terapeutyczne na całą Polskę

                                                          

W związku z zagrożeniem zarażenia COVID-19 zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług Online. Nasi psycholodzy połączą się z Państwem poprzez Skype, a także przeprowadzają konsultacje mailowe bądź telefoniczne. W obecnej sytuacji, jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują konsultacji z psychologiem. Serdecznie zapraszamy!

                       

Wizyty w gabinetach

GABINETY PSYCHOLOGICZNE

 

 

Program Psycholog Do Domu to nie tylko wizyty domowe,

to również gabinety i poradnie psychologiczne w całej Polsce.

 

 

Naszą misją jest zapewnienie pomocy psychologicznej każdemu potrzebującemu - niezależnie od jego miejsca
zamieszkania. Sprawdź! Mamy psychologa koło Ciebie. 
Nawet jeśli masz kilkadziesiąt kilometrów do najbliższej poradni psychologicznej, możesz liczyć na pomoc. Dojeżdżamy do każdego. Jeśli masz problem ze znalezieniem psychologa – zadzwoń do nas. Umawiamy konsultacje indywidualne i rodzinne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda wizyta domowa, kliknij tu.

Jednocześnie nasze gabinety znajdują się w każdym powiecie w Polsce. Jeśli masz taką potrzebę, możemy umówić Cię także na konsultację w poradni psychologicznej. Jeśli bowiem wizyta domowa byłaby dla Ciebie zbyt krępująca, możemy bez problemu zaprosić Cię do naszego gabinetu znajdującego się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. 

 Do Państwa dyspozycji są:

• Psychologowie pierwszego kontaktu w całej Polsce;
• Psychologowie, psychoterapeuci i diagności, którzy dbają o prawidłowy przebieg wizyt i terapii, w tym psycholog naczelny programu Psycholog Do Domu™;
• Ośrodki leczenia stacjonarnego i ambulatoryjnego, poradnie, gabinety psychologiczne, psychoterapeutyczne i psychiatryczne;
• Pracownicy Biura Obsługi Klienta, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. 

Nasza Fundacja współpracuje ze środowiskami naukowymi zajmującymi się psychologią, psychoterapią, pedagogiką oraz psychiatrią.

 

Zobacz:  

Szczegóły oferty;   

Jak zamówić wizytę?;   

Dane kontaktowe;