Search


     Psycholog do domu Psycholog do domu Wsparcie Psychologiczne i Terapeutyczne na całą Polskę

                                                          

W związku z zagrożeniem zarażenia COVID-19 zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług Online. Nasi psycholodzy połączą się z Państwem poprzez Skype, a także przeprowadzają konsultacje mailowe bądź telefoniczne. W obecnej sytuacji, jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują konsultacji z psychologiem. Serdecznie zapraszamy!

                       

Konsultacja przez e-mail lub telefon

Są wśród Państwa osoby, które nie tolerują bądź z różnych powodów nie chcą korzystać z cudów techniki jakim jest SKYPE.

Dla osób, które nie mogą mówić albo wolą pisać niż mówić  proponujemy konsultacje poprzez e-mail – możecie Państwo napisać do nas e-maila opisującego swój kłopot, a terapeuta odpowie i spróbuje Wam tą drogą pomóc.

Dla osób, które nie chcą pisać ani rozmawiać przed kamerą proponujemy konsultacje telefoniczne – możecie Państwo zadzwonić do nas, przedstawić swój problem, a psycholog, spróbuje Wam pomóc telefonicznie.

Oczywiście, ani e-mail, ani telefon, nie są tym samym co tradycyjna forma terapii i nie zastąpią kontaktu z psychologiem na żywo.

W niektórych przypadkach konsultacja on-line może być jednak wystarczająco dobrym wsparciem lub uzupełnieniem konsultacji w gabinecie, zwłaszcza gdy tryb życia, zaburzenia, pewne ułomności, miejsce zamieszkania lub pracy uniemożliwiają wizytę w gabinecie.


Aby umówić się na konsultację telefoniczną lub e-mailową, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.


{chronoforms5}kontakt{/chronoforms5}

 • Prosimy krótko opisać problem, który będzie poruszany podczas sesji, gdyż odpowiednio do problemu będziemy Państwu proponować do wyboru naszych specjalistów.
 • W odpowiedzi zwrotnej otrzymacie Państwo informację o proponowanych przez nas specjalistach i wolnych terminach u psychologów pracujących online.
 • Po akceptacji terminu i specjalisty prosimy o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie zlecenia.
 • Aby rezerwacja terminu była skuteczna, prosimy Państwa o dokonanie płatności za sesję w formie przelewu, najpóźniej na 24 godziny przed wizytą, zgodnie z cennikiem.
 • Płatność dokonana przez formularz "Przelewy24pl" jest u nas rejestrowana natychmiast i nie wymagamy przesyłania potwierdzenia przelewu. W przypadku przelewu tradycyjnego prosimy o przesłanie, drogą mailową, potwierdzenia płatności.
 • Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, przesyłamy do Państwa wszystkie informacje techniczne potrzebne do odbycia sesji online.
 • Nie realizujemy zwrotu płatności za sesję w przypadku zbyt późnego odwołania jej tj. mniej niż 24 godziny.

O wyznaczonej porze sesji – należy nawiązać kontakt z psychologiem mailowo lub telefonicznie, (połączenie telefoniczne na koszt pacjenta)

 

Terapia online jest poufna. Psycholog w trakcie sesji przebywa w swoim gabinecie. Przestrzegamy zasady kodeksu etycznego, który nakazuje nam ochronę danych osobowych i dochowania tajemnicy zawodowej.

 

Dlaczego my?

Ponieważ Usługa On-Line  nie wymaga rejonizacji, a w Ogólnopolskim Programie "Psycholog Do Domu" dysponujemy w całym Kraju ogromną ilością psychologów, psychoterapeutów, specjalistów z różnych dziedzin i nurtów psychologicznych, z których możemy zaproponować odpowiednia osobę do odpowiedniego przypadku.

To jednak Państwo decydujecie, którego psychologa wybieracie. Na życzenie przedstawiamy Państwu wszelkie informacje o kompetencjach zawodowych naszych specjalistów.

To do Państwa należy wybór. Czy zaufać naszej propozycji?

 

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo nam zaufać prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 

Informacje i umawianie sesji:

Centrala ogólnopolska (obsługa całodobowa)

tel: 533 330 513, (22) 881 96 37

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jak sfinalizować zamówienie?

 Cennik sesji telefonicznych i e-mailowych:

Rodzaj usługi

czas sesji

 

Rozmowa

telefoniczna

 

konsultacja mailowa Cena obejmuje e-mail pierwszy (główny) i 2 e-maile uzupełniające w interakcji

Konsultacja psychologiczna

60 minut

120,00 zł

75,00 zł

Psychoterapia indywidualna

60 minut

120,00 zł

75,00 zł

Psychoterapia małżeństw i par

90 minut

180,00 zł

110,00 zł

Psychoterapia rodzinna

90 minut

180,00 zł

110,00 zł

Płatności należy uregulować przed odbyciem spotkania "On-Line" poprzez przelewy24.pl  lub tradycyjnym przelewem na podane niżej konto.

Kwoty za typowe usługi znajdują się w zakładce "Cennik", w przypadku innych zleceń prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się z "Regulaminem świadczenia usług" oraz z "Polityką prywatności"

Po zamówieniu usługi, automatycznie otrzymają Państwo potwierdzenie zamówienia, wraz z numerem identyfikacyjnym, którym można już posługiwać się przy przyszłych sesjach.

Opłata "On-Line" poprzez przelewy24.pl

Nazwa produktu:
Dodatkowy opis:
Do zapłaty: zł, gr

 


 Dane do tradycyjnego przelewu

Fundacja Innowacyjne Wsparcie Psychologiczne "IWP”

05-540 Zalesie Górne, ul. Wiekowej Sosny 26

NR KONTA: 08 8002 0004 0042 9801 2000 0002
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank

Tytuł wpłaty: Opłata za usługę psychologiczną

zamowienie-wizyty